مخالفت والدین ، ازدواج پنهانی دختر ۱۷ ساله را به دنبال داشت


دختر نوجوان وقتی با مخالفت پدرش برای ازدواج با پسر مورد علاقه اش روبه رو شد ، از خانه فرار کرد و پنهانی به عقد مرد جوان درآمد.
به گزارش خبرنگار جام جم ، روز چهارم مرداد امسال ، مردی به اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران مراجعه کرد و از گم شدن دختر نوجوانش خبر داد. این مرد در تشریح ماجرا به پلیس گفت : دختر ۱۷ ساله ام به نام سعیده برای رفتن به کلاس تقویتی از منزل خارج شد و دیگر بازنگشت.
با اطلاعاتی که ماموران از این مرد به دست آوردند ، تحقیقات ویژه ای را برای یافتن دختر نوجوان آغاز کردند. ماموران در تحقیقات پلیسی پی بردند دختر گمشده از یک سال پیش با پسری به نام آرش آشنا شده و قصد ازدواج با او را داشته اما با مخالفت پدرش روبه رو شده است. این فرضیه برای کارآگاهان که ممکن است دختر جوان با پسر مورد علاقه اش از خانه فرار کرده باشد ، قوت گرفت.
تحقیقات پلیسی ادامه داشت تا این که دختر گمشده با خانواده اش تماس گرفت و گفت که با پسر مورد علاقه اش (آرش) ازدواج کرده است و در مشهد به سر می برند. با کشف این سرنخ ، ماموران چند روز بعد دختر و پسر فراری را شناسایی و بازداشت کردند و برای تحقیقات به مرکز پلیس انتقال دادند. روز گذشته دختر و پسر فراری برای بازجویی در شعبه چهارم دادیاری دادسرای امور جنایی تهران حضور یافتند. سعیده درخصوص انگیزه فرارش به دادیار سبحانی فر گفت : من و آرش قصد فرار نداشتیم ، اما وقتی پدرم با ازدواجمان مخالفت کرد ، تصمیم گرفتم از خانه فرار کنم ، بنابراین موضوع را با آرش در میان گذاشتم و پس از راضی کردن وی ، پنهانی ازدواج کردیم و به مشهد رفتیم ، ما اشتباه کردیم و باید خانواده ام را راضی می کردیم. دادیار سبحانی فر پس از شنیدن اظهارات دختر و پسر فراری و ابراز ندامتشان آنها را آزاد کرد.
 

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 39
  • ۳۱ مرد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.