مخالفت وزیر ورزش با استعفای رئیس فدراسیون ورزشهای رزمی

مخالفت وزیر ورزش با استعفای رئیس فدراسیون ورزشهای رزمی

به رپرتاژ فایل دانلودر و به نقل از خبرنگار مهر، محمود رشیدی  رئیس فدراسیون ورزشهای رزمی دوشنبه گذشته به دلیل آن‌چه بیماری عنوان شده بود از سمت خود استفعا داد ولی امروز سایت رسمی این فدراسیون از مخالفت وزیر ورزش با این استعفا خـبـر داد.

 

بر بنیاد خـبـر منتشر شده روی سایت این فدراسیون، رشیدی امروز شنبه در خصوص استعفای خود با دکتر گودرزی وزیر ورزش و جوانان ضمن گفت‌وگو کرده که با حمایت از روند اصلاحات اعمال شده در فدراسیون ورزشهای رزمی و همچنین تغییرات بنیادین و اساسی در نحوه مدیریت گروهها، کمیته ‌ها و انجمن‌های تحت پوشش این فدراسیون مواجه شده است. 

 

گودرزی در این گفت‌وگو عنوان داشته که مشکلات شخصی رییس فدراسیون نباید مانع از عملیاتی شدن برنامه های مثبت تدوین شده فدراسیون ورزشهای رزمی شود. هر مسئول ورزشی در مدیریت سازمان تحت نظر خود امکان دارد با مشکلات جسمی و خستگی مفرط ناشی از فشارهای چند وجهی جامعه هدف مواجه گردد ولی  مشکلات نباید موجب کاهش انگیزه خدمت به دستگاه ورزش کشور شود.

 

بر همین بنیاد وزیر ورزش و جوانان از رشیدی خواسته چون گذشته به کار خود ادامه دهد. 

 

رشیدی در این خصوص گفت: علیرغم فشارهای مضاعف جسمی و مشغله های فراوان کاری بنا به دستور موکد دکتر گودرزی تا پایان دوره قانونی چهار ساله در پست ریاست فدراسیون ورزشهای رزمی به ادامه خدمت خواهم پرداخت. 

 

وی افزود: انشالله به زودی مجمع عمومی سالانه فدراسیون را برگزار می‌نماییم و تغییراتی اساسی در مدل اداری کم بازده  سابق اعمال خواهیم کرد. طی دوسال از دوره سرپرستی تا امروز در حال پرداخت حجم  وسیعی از بدهی های معوقه مدیران قبلی که به این فدراسیون به میراث رسیده است  بودیم و همچنین پیگیر ساختمان جدید و دایمی فدراسیون و تجهیز آن بودیم و در فاز جدید فعالیتهای تازه فدراسیون برنامه های اصلی ما ایجاد تغییرات بنیادین در ساختار اداری  فدراسیون خواهد بود.

 

رئیس فدراسیون ورزشهای رزمی در پایان گفت: برنامه های توسعه همگانی که منجر به کسب دوسال متوالی رتبه نخست  بین فدراسیونهای کشور شد کما فی السابق با همان الگوی موفق دوسال اخیر اجرا خواهدشد و در حوزه توسعه قهرمانی نیز مهمترین رویداد پیش رو بازیهای ساحلی قهرمانی آسیا ٢٠١۶ دانانگ ویتنام است که با تعامل بسیار خوب با کمیته ملی المپیک در حال اجرا و طی تشریفات رجیستر اسامی بازیکنان هستیم و به زودی اولین مراحل اردو های آمادگی شروع خواهد شد.

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۷ May 2016 | 7:39 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 12
  • ۱۷ ارد ۹۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.