مدافع ارمنی مورد نظر تراکتور به پدیده پیوست

مدافع تیم ملی ارمنستان که قرار بود به تراکتور بپیوندد،با تیم پدیده قرارداد امضا نمود.

مدافع ارمنی مورد نظر تراکتور به پدیده پیوستبه گزارش فایل دانلودر و به نقل از مُخبر گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ؛واراز دات هارویان مدافع تیم ملی ارمنستان پس از توافق با این باشگاه ، قرار داد خود را با این تیم خراسانی به امضا رساند.

این بازیکن بعد از سفر کادر فنی تیم پدیده به ارمنستان  ، مورد نظر محمدرضا مهاجری قرار گرفت اما به دلیل اینکه کادر فنی تراکتور سازی با وی به توافق رسیده بودند ، این باشگاه اقدامی در خصوص جذب این بازیکن انجام نداد.

این در حالی است که صبح امروز باشگاه تراکتور سازی رسما اعلام نمود که قصد امضا قرار داد با این بازیکن را ندارد و به همین دلیل جلسه ای بین باشگاه پدیده و ادموند اختر مدیر برنامه ‌های این بازیکن تشکیل شد و در نهایت هارویان قرار داد خود را با پدیده برای یک فصل امضا نمود.

این بازیکن ملی پوش ارمنستانی که پست تخصصی اش دفاع وسط می‌ باشد و ۵۰ بازی ملی نیز در کارنامه دارد  ،متولد ۱۹۹۲ در ایروان است و سابقه بازی در تیم‌‌های باشگاهی پاتانی و پیونیک را نیز در کارنامه دارد.

انتهای پیام

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۷ June 2016 | 7:25 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 9
  • ۱۷ خرد ۹۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.