مدیرعامل خانه سینما پیگیر درمان جمشید ارجمند منتقد پیشکسوت شد

مدیرعامل خانه سینما پیگیر درمان جمشید ارجمند منتقد پیشکسوت شد

هوشنگ گلمکانی منتقد پیشکسوت سینما در گفت‌وگو با مُخبر مهر درباره وضعیت فعلی جمشید ارجمند گفت: ایشان فعلا در منزلشان بستری است و رضا میرکریمی پس از آگاهی از شرایط این منتقد پیشکسوت امروز ۲۱ فروردین با من تماس گرفت و پیگیر روند بهبود او شد.

وی افزود: در صحبت هایی که با میرکریمی داشتم مدیرعامل خانه سینما با بیان اینکه بهتر بود زودتر در جریان قرار بگیرد گفت که به سرعت برای روند درمانی ارجمند اقدام خواهیم کرد همانطور که برای همه سینماگران تا کنون این مسئولیت را به عهده داشتیم برای جمشید ارجمند نیز کوتاهی نمی کنیم.

هوشنگ گلمکانی امروز در صفحه شخصی خود نوشته بود: جمشید ارجمند از منتقدان و سینمایی نویسان پیشکسوت سینمای ایران که چندی پیش به دلیل بیماری قلبی در بیمارستان بستری شده بود به خاطر هزینه‌‌های بالای درمان در بیمارستان به خانه منتقلش شد. لطفاً کسانی، مقام‌‌ها و نهادهایی که احساس مسئولیت می‌‌کنند، کاری بکنند.

مطلب بالا در حوزه سینما و تلویزیون و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۹ April 2016 | 5:14 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.