مدیر عامل مایکروسافت: با ایران همکاری می‌ کنیم

به گزارش فایل دانلودر و به نقل از جام جم کلیک ، هرچند هنوز هم افرادی هستند که شرکت‌‌های اینترنتی جدیدتری چون گوگل، فیس‌بوک و آمازون را بازیگران اصلی حوزه فناوری اطلاعات در جهان می‌‌دانند، مایکروسافت دست‌کم از نظر ضریب نفوذ تقریبا از تمامی رقبای بین‌المللی خود جلوتر است.

ویندوز سال ‌ها است که محبوبترین سیستم عامل رایانه‌‌ها به شمار می‌‌رود و میلیون‌‌ها نفر در سراسر جهان از طریق تولید و فروش‌ نرم‌افزارهای مبتنی بر ویندوز امرار معاش می‌‌کنند. همین مسئله باعث شده است که روز به روز بر تعداد هواداران و مشتریان بالقوه مایکروسافت افزوده شود.

ساتیا نادلا به‌ تازگی در مصاحبه‌ای با بیزنس اینسایدر گفته است مردم ایران و کوبا نیز بلافاصله پس از لغو تحریم‌‌های فناوری آمریکا از طریق ایمیل برای همکاری با مایکروسافت اعلام آمادگی کرده‌اند.

وی معتقد است که ایران یک کشور کاملا ویندوزی است و با تغییر شرایط در این کشور، شرایط همکاری مایکروسافت با افراد و شرکت‌‌‌های خدمات‌رسان ایرانی نیز می‌‌تواند دستخوش تغییرات بسیار مثبتی شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران

مطلب بالا در حوزه فن‌آوری اطلاعات و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۵ April 2016 | 6:36 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.