مردانی که به خاطر خجالت جان می‌‌دهند

به گزارش فایل دانلودر و به نقل از جام جم سرا ، محمد یزدانی در آستانه روز ملی سلامت مردان گفت: از آنجا که مردان به وضعیت سلامتی خود کمتر توجه می‌‌کنند بنابر این اطلاع رسانی درباره بیماری‌‌های در کمین آن‌ها نشسته و مشاوره و ویزیت رایگان بر اهمیت برگزاری «روز ملی سلامت مردان» نیز می‌‌افزاید.

وی افزود: یکی از شایع ترین بیماری‌‌ها در مردان سرطان پروستات است و از آنجا که مردان کمتر به سلامت شان اهمیت می‌‌دهند دیرتر به پزشک مراجعه می‌‌کنند به همین خاطر شوربختانه سرطان به سایر اجزای بدن نیز سرایت می‌‌کند.

وی افزود: به همین دلیل مردان بالای ۴۵ یا ۵۰ سال باید سالانه و به طور مرتب تست PSA را انجام دهند تا از بروز بیماری‌‌های مهلک جلوگیری شود.

به گفته این اورولوژیست، اگر بیماری در مراحل اولیه شناسایی شد و درمان هم آغاز شد تا حد زیادی قابل درمان است و فرد می‌‌تواند به زندگی‌اش ادامه می‌‌دهد. حال آن که شوربختانه به دلیل بی توجهی مردان به سلامت‌شان گاهی اوقات آن‌‌ها زمانی مراجعه می‌‌کنند که شوربختانه کار از کار گذشته است.

مردانی که به خاطر خجالت جان می‌‌دهند

جراح و متخصص کلیه و مجاری ادرار هشدار داد: البته در جوانان نیز سرطان بیضه خیلی شایع و خطرناک است بنابراین هر پسر جوان بعد از لمس کوچک ترین نزول در ناحیه بیضه باید خیلی سریع به پزشک مراجعه نمایند.

وی تصریح کرد: شوربختانه برخی افراد بعد از لمس نزول در بیضه به دلیل خجالت از مراجعه به پزشک ممانعت می‌‌کنند و با خلط خونی و سرانجام سرطان پیشرفته جان بیماران را به راحتی می‌‌گیرد.
یزدانی بیان کرد: مهم‌ترین مسئله‌ای که امسال در روز ملی سلامت مردان مطرح می‌‌شود در خصوص بیماری‌‌های منتقله از راه جنسی است که به طور تقریبی به دلیل عدم آگاهی اغلب جوان‌‌ها درباره این قبیل بیماری‌‌ها، آگاهی رسانی درباره این مسائل بسیار حائز اهمیت است تا افراد به خصوص جوان‌‌ها سلامت خود را حفظ نمایند.

مطلب بالا در حوزه خانواده و ازدواج و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۴ February 2016 | 9:06 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.