مردی که سرش را در دست دارد


 
images/20060707/head.jpg
 
جام جم آنلاین: بستری شدن مردی که بخش نسبتا بزرگی از سر خود را در دست دارد در یکی از بیمارستان های شهر کلکته در هند موجب اجتماع مردم در برابر بیمارستان شده است.
به گزارش بی بی سی ، پزشکان می گویند ماه ها پس از سوختگی شدید بخشی از جمجمه این مرد جدا شد.
وی اکنون تحت عنوان “مردی که سرش را در دست دارد” مورد توجه عموم قرار گرفته است اما برخی پزشکان در مورد اینکه این بخش جدا شده قسمتی از جمجمه یا پوست سر این مرد است تردید دارند.
این بیمار اکتبر سال گذشته دچار برق گرفتگی شد. دکتر معالج اصرار دارد که وی تحت یک پدیده نادر پزشکی قرار گرفته است و اشاره می کند زمانی که به بیمارستان مراجعه کرده بود جمجمه اش کاملا سوخته بود و طی چند ماه ترمیم یافت سپس بخشی از جمجمه به علت نرسیدن خون به ناحیه آسیب دیده که در چنین سوختگی هایی روی می دهد جدا شد.
قسمت داخلی جمجمه و غشایی که به استخوان سازی کمک می کند و بطرز معجزه آسایی سالم مانده بود امکان رشد استخوان جدید را فراهم آورد.
به این ترتیب شکل گیری مجدد استخوان جمجمه آغاز شد و پزشکان می گویند ۸۰ درصد بخش خارجی آن اکنون سخت شده است و امیدوارند تا سه ماه دیگر کاملا بهبود یابد.
برخی متخصصان تردید دارند که این قسمت جدا شده بخشی از جمجمه این مرد باشد. آنها معتقدند بخش جدا شده قسمتی از پوست سر اوست و اثبات این امر را منوط به انجام بررسی های بیشتر می دانند.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 15
  • ۱۸ تیر ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.