مردی که شرک را از روی او ساختند! + عکس

مردی که شرک را از روی او ساختند! + عکس

 

آیا تا حالا به این فکر کرده بودین که خلق این هیبت و قیافه آیا تخیلی بوده یا واقعی؟؟ بد نیست بدانید شخصی با این مشخصات ظاهری وجود داشته و خلق قیافه شرک با الهام از ظاهر این آقا بوده.

ماوریک تیلت در سال ۱۹۰۳ به دنیا آمد و در سال ۱۹۵۴هم از دنیا رفت. او یک کشتی گیر حرفهای بود. آن هم در نخستین سالهایی که ورزش به عنوان یک سرگرمی شناخته شده بود. 
او متولد فرانسه بود. بسیار باهوش و به چهارده زبان دنیا صحبت میکرده. به شعر و تجارت هم علاقه بسیار داشته.
مردی که شرک را از روی او ساختند! + عکس
مردی که شرک را از روی او ساختند! + عکس
در دهه بیستم زندگیش، گرفتار بیماری نادر آکرو مگالی شد که باعث رشد ناهنجار استخوان هایش شد و کل اندامش را در بر گرفت که برایش رنج و عذاب زیادی به همراه داشت و مورد بیمهری مردم قرار گرفت به طوری که مجبور به ترک محل زندگیش که بسیار به اونجا علاقه داشت گردید.
چپق
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.

 1. ahmadreza73 :
  ۱۱ تیر ۹۱

  sahar dahe na sade

 2. دهه بیستم زندگیش؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!یعنی ۲۰۰ سالگی؟؟؟؟؟
  فک کنم منطورتون دهه دوم بوده!!!

 3. آخی چه جالب

 4. eyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyval

 5. چه جالب