مرد رمال با فریب زنان از آنها کلاهبرداری می کرد


مرد رمالی که به بهانه بخت گشایی ، مهر و محبت میان زوجهای جوان ، زنان و دختر جوان را فریب می داد، از سوی ماموران اداره مبارزه با مفاسد اجتماعی همان شناسایی و دستگیر شد.
چندی پیش یکی از اهالی شهر همدان با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰تماس گرفت و ماموران را در جریان کلاهبرداری های یک مرد رمال قرار داد.
به دنبال این تماس ، ماموران اداره مبارزه با مفاسد اجتماعی ، تحقیقات خود را برای شناسایی مرد رمال آغاز کردند تا این که چند روز پیش وی را در یکی از محله های همدان شناسایی و دستگیر کردند.
با انتقال متهم به مرکز پلیس ، وی مورد بازجویی قرار گرفت و به کلاهبرداری از مردان ، زنان و دختران جوان اعتراف کرد و گفت: پس از شناسایی سوژه های خود، برای آنها دست نوشته هایی به بهانه بخت گشایی و مهر و محبت می دادم و بابت هر کدام از آنها مبلغ ۲۰تا ۴۰هزار تومان می گرفتم و در این مدت با این شیوه میلیون ها تومان کلاهبرداری کرده ام. به دنبال اعتراف مرد شیاد ، وی با قرار قانونی روانه زندان شد.
 

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 11
  • ۲۳ فرو ۸۶
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.