مرد شیاد برای سرقت زنان را بیهوش می کرد
images/20070711/dozd.jpg :مرد شیادی که با خوراندن مایعات مسموم به بهانه آب تبرک ، اقدام به بیهوش کردن زنها و سرقت طلای آنها می کرد، از سوی کارآگاهان پلیس آگاهی قم دستگیر شد.
به گزارش «جام جم»، سرهنگ حسینی ، رئیس پلیس آگاهی قم با اشاره به این خبر گفت: از چندی پیش شکایت های متعددی از سوی خانمها مبنی بر این که پس از بیهوشی ، اموال آنها از سوی یک مرد شیاد به سرقت رفته است ، به پلیس آگاهی قم ارجاع شد.
با بررسی و تحقیق در این زمینه معلوم شد، این فرد با ظاهری آراسته و یک شال سبز با معرفی خود تحت عنوان مامور یکی از نهادهای حمایتی و خیریه با زنان مسن ، سالخورده ارتباط برقرار کرده و پس از جلب اعتماد و اغفال آنها و با خوراندن مایعاتی حاوی مواد بیهوشی تحت عنوان آب تبرک ، دوغ نذری و…شاکی ها را بیهوش و سپس زیورآلات آنها را سرقت می کند. آغاز تحقیقات رئیس پلیس آگاهی قم افزود: با افزایش این شکایت ها یک تیم ویژه از کارآگاهان ، تحقیقات گسترده خود را آغاز و با آموزش طلافروش ها و چهره نگاری از متهم ، جستجوی گسترده خود را برای دستگیری وی آغاز کردند.
سرهنگ حسینی افزود: سرانجام پس از چند روز ماموران با گشتزنی در سطح شهر موفق به شناسایی شیاد سارق شده و او را در یک اقدام ضربتی با یک دستگاه خودروی سمند دستگیر کردند.
با دستگیری متهم ، ماموران در بازرسی از داخل خودرو، ۱۴۰عدد قرص خواب آور، ۱۲نوشابه آغشته به مواد بیهوشی ، یک جفت جوراب زنانه که برای خارج کردن طلای خانمها پس از بیهوشی از دستشان مورد استفاده قرار می گرفت را همراه یک سرنگ کشف و ضبط کردند.
سرهنگ حسینی افزود: همچنین ماموران در بازرسی از داخل خودرو یک برگه شامل اسامی برخی زنانی را که اموال آنها به سرقت رفته بود، کشف و تحقیقات تخصصی از وی را آغاز کردند.


اعترافرئیس پلیس آگاهی قم افزود: در مرحله اول از تحقیقات معلوم شد این متهم سالم ج از اتباع عراقی است که اخیرا در قم ساکن شده است.
متهم در تحقیقات اعتراف کرد: با حضور در محله های مختلف و مشاهده زنان سالخورده که به نوعی دچار بیماری بودند، خود را پزشک معرفی و سپس با جلب اعتماد عنوان می کردم آب تبرکی در اختیار دارم که در صورت استفاده از آن شفا پیدا خواهند کرد و آنها نیز پس از نوشیدن مایعات مسموم بیهوش شده و من نیز با سرقت زیورآلات آنها متواری می شدم.
سرهنگ حسینی تصریح کرد: متهم تاکنون به ۳۰فقره سرقت به این شیوه اعتراف کرده است که با دستور قضایی تحقیق از وی همچنان ادامه دارد.


هشداررئیس پلیس آگاهی قم با هشدار به مردم از آنها خواست مراقب ترفند افراد شیاد باشند و از اعتماد به آنها خودداری کنند؛ زیرا مشاهده شده است ، برخی افراد شیاد با سوئ استفاده از اعتقادات مذهبی مردم به افرادی که به نوعی دچار مشکل هستند، مراجعه کرده و سپس به بهانه رمالی و دعانویسی و با خوراندن مواد مسموم اموال آنها را سرقت می کنند.
رئیس پلیس آگاهی افزود: متهم دستگیر شده مرد ی است که با ظاهری آراسته در برخی اوقات نیز به بهانه دریافت کمکهای مردمی و یا تحت عنوان پزشک به محل سکونت آنها مراجعه و سپس با بیهوش کردن مردم اموالشان را سرقت کرده است.
رئیس پلیس آگاهی قم تاکید کرد: درخواست پلیس از مردم این است از خوردن مواد خوراکی که افراد غریبه به آنها تعارف می کنند، خودداری کرده و مراقب باشند.
 

 

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 28
  • ۲۱ تیر ۸۶
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.