مرد عصبانی ، طلا و جواهرات همسر و دخترش را سرقت کرد

مرد میانسال تهرانی پس از مشاجره با همسر و دخترش ، طلا و جواهرات آنها را به سرقت برد و فرار کرد.
به گزارش خبرنگار جام جم ، ظهر روز پنجم شهریور امسال ماموران گشت پلیس آگاهی پایتخت در حوالی میدان محلاتی متوجه مادر و دختری شدند که هراسان از منزلی خارج و به دنبال مرد میانسالی دویدند. ماموران که به این وضعیت مشکوک شده بودند ، به تعقیب مرد میانسال پرداختند و او را در یک خیابان پایین تر از محل فرار دستگیر کردند. بدین ترتیب مرد میانسال بازداشت شد و برای تحقیقات به مرکز پلیس انتقال یافت.
این مرد خود را کاظم معرفی کرد و گفت : این دو زن ، همسر و دخترم هستند ، در خانه بودیم که بینمان مشاجره و دعوا شد که در یک لحظه عصبانی شدم و با برداشتن طلا و جواهراتشان از خانه بیرون زدم و آنها فریادزنان به تعقیبم پرداختند. بنا بر این گزارش ، مرد سارق با قرار قانونی روانه بازداشتگاه پلیس شد تا تحقیقات تکمیلی از وی صورت گیرد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 23
  • ۰۹ شهر ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.