مرد مراکشی در پی تقاضای طلاق از سوی همسرش چشم‌های وی را از حدقه در آورد

مرد ۳۱ ساله مراکشی به دلیل خودداری همسرش در ادامه رابطه زناشویی‌شان و تقاضای طلاق، چشمهای وی را از کاسه در آورد و او را برای همیشه نابینا کرد.به گزارش گروه «حوادث» ایسنا، مرد مراکشی پس از این اقدام به اتهام شکنجه و وحشی گری نسبت به زن ۲۳ ساله‌اش که به نابینایی دائمی این زن منجر شد، به ۳۰ سال حبس محکوم شده است.این زوج پس از امتناع زن از ادامه رابطه زناشویی با شوهرش و درخواست طلاق با یکدیگر به بحث و مشاجره پرداختند سپس مرد به سوی زن خود حمله ور شده و چشم‌های او را از حدقه در آورد.وی برای تکمیل محکومیتش برای همیشه از کشور فرانسه اخراج شد.وکیل این مرد مراکشی که خواستار تخفیف مجازات برای موکل خود شده اظهار داشته که موکلش دچار بیماری روانی است و در این باره می‌گوید: این حادثه حاصل ازدواجی است که از پیش برنامه ریزی شده و بر اساس انتخاب طرفین نبوده است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 25
  • ۰۳ فرو ۸۶
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.