مرد نیجریه ای ۸۶ زن و ۱۷۶ بچه دارد!!


“محمد بلو ابوبکر” مرد نیجریه ای که ۸۶ همسر دارد به مردان دیگر توصیه کرده است که عمل او را دنبال نکنند.


به گزارش خبرگزاری تقریب، این مرد که همه او را “بابا” می نامند همراه با همسران و ۱۷۶ فرزندش در ایالت “نایجر” نیجریه زنگی می کند. او می گوید: دلیل این که از عهده این امر برآمده است، کمک خداوند به او بوده است.

این مرد می گوید: شهرت من به عنوان یک رهبر موجب جلب توجه همسرانم شده است. من به دنبال آنها نمی روم، آنها به دنبال من می آیند.

تعداد زیادی از همسران ابوبکر جوان هستند و تعداد از آنها حتی جوانتر از فرزندانش هستند.

همسران ابوبکر می گویند که آنها زمانی با او آشنا شدند که برای معالجه بیماری های خود نزد وی رفتند.

“گنیات محمد” بلو ۲۰ سال است که با محمد بلو ابوبکر عروسی کرده است. او بعد از طلاق همسر اولش با ابوبکر ازدواج کرد. زمانی که او دانش آموز مدرسه متوسطه بود مادرش او را برای مشورت نزد آقای ابوبکر برد. وی می گوید: “من گفتم با مرد مسن تر عروسی نمی کنم، اما او گفت: این یک امر مستقیم از طرف خداوند است.

ابوبکر و همسرانش کار خاصی ندارند و اینکه وی از کجا برای همسرانش غذا و لباس تهیه می کند امریست که از گفتنش خودداری می کند.

خانواده ابوبکر ۱۲ کیلو برنج را در یک وعده می پزند که در حدود ۹۱۵ دلار (آمریکا) تمام می شود. به گفته او این همه “از طرف خداوند است.”

به گزارش بی بی سی، ابوبکر گاه گاهی فرزندانش را به گدایی می فرستد. به نظر او اگر هر یک از آنها در حدود دو دلار به منزل بیاورند مجموع آن در حدود ۱۵۰ دلار می شود.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 24
  • ۱۹ مرد ۸۷
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.