مرگ دختر ۱۶ ماهه بدلیل ‌آزار و اذیت

ایران: خدمتکار زن وقتی دختر بچه‌اش را به یکی از ساکنان ساختمان – محل کارش – می‌سپرد نمی‌دانست چه سرنوشت شومی در انتظار فرزندش است.

غروب شنبه مسئولان بیمارستانی در شمال تهران در تماس با پلیس از مرگ دختر ۱۶ ماهه‌ای به نام شیما بر اثر کودک‌آزاری خبر دادند.

مادر کودک با چشمان اشکبار به مأموران کلانتری ۱۰۱ تجریش گفت: من خدمتکار هستم و هر روز برای نظافت به ساختمانی در شمال شهر می‌رفتم از آنجا که جایی برای نگهداری دختر کوچولویم نداشتم به ناچار او را همراه خودم می‌بردم. البته برای اینکه بتوانم راحت‌تر به کارهایم برسم «شیما» را به یکی از همسایه‌ها می‌سپردم که خودش هم فرزند کوچکی داشت.

امروز هم طبق معمول بچه را به آنها سپرده و سرگرم کار شدم که ساعتی بعد مرد صاحبخانه ازمن اجازه گرفت تا بچه را برای گردش بیرون ببرد که من هم مخالفتی نکردم. اما دو ساعت بعد که برگشتند دخترم را بی‌حال و نیمه‌جان دیدم. هر چه پرسیدم چه اتفاقی افتاده جوابی نداد بنابراین با عجله او را به بیمارستان رساندم اما در کمال ناباوری بچه‌ام مقابل چشمانم جان داد.

پزشکان هم اعلام کرده‌اند او مورد آزار و اذیت قرار گرفته است.

با اعلام موضوع به بازپرس کشیک ویژه قتل، دستور بازداشت مرد همسایه صادر شد و مأموران ساعتی بعد حمید – ۲۶ ساله – را دستگیر و به کلانتری منتقل کردند اما وی منکر ماجرا شد و گفت: نمی‌دانم چه اتفاقی برای بچه افتاده است. با این حال از آنجا که بازپرس جنایی به اظهارات مادر کودک و مرد همسایه مشکوک بود دستور بازداشت هر دو را صادر و آنها را برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار داد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 1,173
  • ۱۹ آبا ۸۹
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.

  1. خب یعنی چکارش کرده؟