مرگ دلخراش کودک یکساله با پنکه سقفی

مرد روستایی ، وقتی نوه یک ساله اش را با خوشحالی به هوا می‌ انداخت تصور نمی نمود پنکه سقفی قاتل این کودک شود.

مرگ دلخراش کودک یکساله

مرد روستایی ، وقتی نوه یک ساله اش را با خوشحالی به هوا می‌ انداخت تصور نمی نمود پنکه سقفی قاتل این کودک شود.

پیرمرد گمیشانی در گرگان، آن روز خوشحال تر از همیشه به خانه رفت چرا که از فروش گندم‌‌های دسترنج یک ساله اش سود خوبی نصیبش شده بود بنابر این عجله داشت تا زودتر خانواده اش را نیز در این شادی سهیم کند.

اما پیرمرد نمی‌دانست چه حادثه تلخی در کمین او و خانواده اش نشسته است. هوا گرم بود و پنکه سقفی تنها وسیله خنک کننده این خانه روستایی. وی به محض ورود به طرف نوه کوچولویش رفت و در حالی که کودک را در آغوش می‌‌فشرد او را غرق بوسه نمود. سپس با خوشحالی کودک را به هوا انداخت.

صدای قهقهه‌‌های شیرین کودک فضای خانه را پر کرده بود که ناگهان نفس‌‌ها در سینه حبس شد. پیرمرد آن‌چه را می‌‌دید باور نمی‌نمود سر کودک با پره‌‌های پنکه سقفی برخورد نمود و در یک چشم بر هم زدن دنیا مقابل چشمانش سیاه شد. بلافاصله بچه را به بیمارستان منتقل کردند اما کودک یک ساله بر اثر ضربه مغزی جان باخته بود.

ایران

اخبار مرتبط:

مرگ دلخراش دختر ۵ ساله در پارک شهرک رضویه + جزییات

مرگ دومین کودک در حادثه سرسره بادی شهر کاخک

جزئیات بیش‌تر از مرگ کودک ۳ ساله توسط مادر

مرگ دلخراش کودک ۶ ساله در داخل آسانسور

پدر باعث مرگ دلخراش کودک ۲ ساله اش شد

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲ June 2016 | 12:49 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.