رزمی‌کاران سیستان و بلوچستان در مسابقات کیک بوکسینگ قبرس

معاون توسعه ورزش اداره‌کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان گفت: تیم رزمی منطقه آزاد چابهار به نمایندگی از سیستان و بلوچستان در مسابقات بین‌المللی کیک بوکسینگ قبرس شرکت می‌کند.

به گزارش فایل دانلودر به نقل از روابط عمومی اداره‌کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان، ادهم کرد گفت: رقابت‌های بین‌المللی کیک بوکسینگ حرفه‌ای ۲۰۱۶ از ۱۱ تا ۱۸ شهریور امسال به میزبانی قبرس برگزار می‌شود.

معاون توسعه ورزش اداره‌کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان همچنین گفت: ۹ رزمی کار منطقه آزاد چابهار در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان در اوزان گوناگون در قالب تیم منتخب کیک بوکسینگ کشور در این دوره شرکت می‌کنند.

این مسؤول ادامه داد: اردوی آمادگی تیم منتخب چابهار که به عنوان نماینده استان سیستان و بلوچستان از ایران در این مسابقات شرکت می‌کند از اول تا دهم شهریور در چابهار برگزار می‌شود همچنین رزمی کاران این شهرستان هر روز تمرینات آماده سازی را زیرنظر مربیان با تجربه خود انجام می‌دهند.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 40
  • ۲۷ مرد ۹۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.