مسلمان شدن ۱۰ مسیحی در حرم رضوی

به رپرتاژ فایل دانلودر و به نقل از جام جم آنلاین، سید محمدجواد هاشمی نژاد ضمن بیان این مطلب افزود: از این تعداد ۹ نفر خانم بودند که بین ۲۰ تا ۴۰ سال سن دارند.
وی این نومسلمانان را از کشورهای سوئد، آلمان، استرالیا و اتیوپی اعلام و بیان کرد: بیشترین این افراد از سوئد به حرم مطهر رضوی مشرف شدند.
مدیر امور زائران غیرایرانی آستان قدس رضوی مطالعه درباره اسلام، آشنایی با دیگر مسلمانان، گرایش به شناخت بیش‌تر دین و نیز تاثیری فضای معنوی حرم مطهر رضوی بر زائران را از دسته دلایل این افراد به دین مبین اسلام برشمرد.
مدیریت امور زائران غیرایرانی آستان قدس رضوی از واحدهای راهنمای زائر، مراسم و محافل، آموزش و نشستهای تخصصی، کلاسهای آموزشی و کارگاههای تخصصی، همایشها، پاسخگویی به مسائل شرعی، بخش ادب و هنر، کاروانها، گردشگران و تشرف به اسلام تشکیل شده است.
سالانه ۲۷ میلیون زائر وارد مشهد مقدس شده و ۳۰۰ میلیون تشرف به حرم مطهر رضوی انجام می‌ شود.
میانگین ماندگاری زائران خارجی در مشهد ۱۰ روز و این رقم برای زائران ایرانی ۲.۷ روز است.

منبع: ایرنا

مطلب بالا در گروه دین و مذهب و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۸ May 2016 | 8:58 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.