مصدویت حسین کعبى جدى است

 به گفته دکتر فرید زرینه پزشک تیم فوتبال پرسپولیس ، حسین کعبى بازیکن این تیم که روز جمعه در دیدار با تیم استقلال دچار آسیب دیدگى شد، حدود سه هفته از میادین ورزشى دور خواهد بود.


به گزارش سرویس ورزشى آریا، حسین کعبى که اولین بازى خود را براى تیم پرسپولیس تهران دیروز جمعه انجام داد در دقایق پایانى دربى شصت و دوم طى برخورد با على انصاریان مدافع تیم استقلال دچار مصدومیت شد و زمین را ترک کرد.وى افزود: بررسى‌ها نشان داد که کعبى از ناحیه دنده دچار ضرب دیدگى جزیى شده و شکستگى دیده نمى‌شود. این بازیکن ازناحیه ارنج دچار ضرب دیدگى شدید شده ودست وى باید یک هفته در آتل باشد وبعد از یک هفته نیزنیاز به دوهفته فیزیوتراپى دارد.زرینه تاکید کرد: تلاش خواهیم کرد تا مدت زمان فیزیوتراپى کعبى را به یک هفته و یا ‪۱۰روز کاهش دهیم و وى را به بازیهاى تیم پرسپولیس برسانیم.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 19
  • ۱۳ فرو ۸۶
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.