مصطفوی: قلعه‌نوعی از تاکتیکی منسوخ شده استفاده کرد
پس از تساوی در بازی مقابل سوریه


مصطفوی: قلعه‌نوعی از تاکتیکی منسوخ شده استفاده کرد


خبرگزاری فارس: دبیر موقت فدراسیون فوتبال گفت: سرمربی تیم در بازی مقابل سوریه روی تاکتیک پاس‌های کوتاه تاکید داشت؛ در حالیکه این سیستم سال‌هاست منسوخ شده است.


به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس، داریوش مصطفوی پس از متوقف شدن ایران در دیدار برابر سوریه اظهار داشت: قلعه نوعی باید در صدد تغییر تاکتیک تیم باشد. این سیستم نمی تواند زمینه موفقیت را فراهم کند.
وی با بیان اینکه روحیه بازیکنان تیم ملی با این تساوی از بین نمی رود، عنوان کرد: برابر کره جنوبی دیداری دشوار پیش رو داریم؛ اما با تغییر تاکتیک و افزایش تمرینات می‌توانیم به موفقیت در این دیدار امیدوار باشیم.
مصطفوی اشتباهات فردی را عامل ناکامی‌های تیم ملی در سال های اخیر دانست و یادآور شد: مقابل سوریه نیز تنها بر اثر یک اشتباه فردی گل دریافت کردیم و دو امتیاز از دست دادیم.
وی در خصوص عدم حضور برخی لژیونرها در این دیدار تصریح کرد: هر بازیکن علاقمند به ایران باید خود را برای حضور در این دیدار به اردوی تیم ملی می رساند. عدم حضور کریمی توجیه شده بود اما رضایی و هاشمیان با عدم حضور خود به تیم ملی لطمه زدند.
تیم ملی در دومین دیدار خود در مرحله مقدماتی جام ملت های آسیا در تهران مقابل سوریه به تساوی یک بر یک دست یافت.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 17
  • ۲۷ مرد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.