مطهری: مچ گیری نکن!

برخلاف ریاست مسعود پزشکیان، ریاست علی مطهری در مجلس با تذکرات پیاپی نمایندگان روبرو شد.

خـبـر آنلاین: در این زمان جهانبخش محبی‌نیا نماینده میاندوآب قصد داشت تذکری در صحن علنی ارائه دهد. او در ابتدای سخنانش بیان کرد که برخی به من تذکر دادند که به دنبال مچ گیری نباشم! اما من این کار را گناه می‎دانم و فقط می‌خواهم که آیین نامه رعایت شود.

 ماده ۱۹ آیین نامه می گوید که نواب رئیس در غیاب رئیس مجلس به ترتیب باید جایگزین او شوند. از این رو با توجه به حضور آقای پزشکیان در مجلس، جلوس شما بر تخت ریاست مجلس را نوعی ایراد می‌دانم.

مطهری بیان کرد: ظاهرا زمانی که آقای رئیس بنده را برای حضور در اینجا فراخواندند، آقای پزشکیان در صحن نبودند. بالاخره این تصمیم رئیس مجلس بوده است. شما هم خیلی مچ گیری نکنید و مته به خشخاش نگذارید.

مطلب بالا در گروه مطالب عمومی و سیاسی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۷ June 2016 | 12:13 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.