معدنچی از سوی دنیزلی تنبیه شد
به دلیل تأخیر ۲۰ دقیقه ای


معدنچی از سوی دنیزلی تنبیه شد


خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران، مهاجم این تیم را به دلیل تأخیر ۲۰ دقیقه ای با تنبیه مواجه ساخت.


به گزارش خبرگزاری فارس، مهرزاد معدنچی که با کسب اجازه از سوی کادر فنی در تمرین گذشته پرسپولیس حضور نداشت، امروز با تأخیری ۲۰ دقیقه ای در محل تمرین (زمین شرکت واحد) حاضر شد.
این تأخیر، انتقاد شدید مصطفی دنیزلی از معدنچی را در پی داشت و سرمربی ترکیه ای با اشاره به غیبت در تمرین گذشته به وی اجازه حضور در تمرینات گروهی را نداد.
به دستور وی، معدنچی جدا از سایرین تمرینات سنگینی را انجام داد.
همچنین امروز حاجی زاده و آشوبی نیز به دلیل مصدومیت جدا از سایرین تمرین کردند و سایر بازیکنان به مدت ۳۰ دقیقه کارهای بدنی انجام دادند و در ادامه به بازی آقاوسط و فوتبال درون تیمی پرداختند.
در این تمرین الونگ الونگ، حسین کعبی و نفرات اخراجی (سیدعباسی، مامانی و رضائیان) حضور نداشتند. ضمن اینکه محمد پروین نیز با لباس شخصی نظاره گر بود و پس از مدتی با کسب اجازه از دنیزلی زمین شرکت واحد را ترک کرد.
پیش از آغاز تمرین، بازیکنان به مدت ۲۰ دقیقه شنونده صحبت های مصطفی دنیزلی درباره اتفاقات اخیر در مورد پرسپولیس بودند.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 13
  • ۲۹ فرو ۸۶
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.