معلم بازنشسته امریکایی را قطعه‌قطعه کردند

 مردی به اتهام قتل معلمی بازنشسته دستگیر شد که جسد قطعه‌قطعه او در خانه‌ قاتل در لانگ آیلند نیویورک و سر بریده‌اش در صندوق عقب خودرو او پیدا شد.
به گزارش آسوشیتدپرس ، دنیس فارل کارآگاه پلیس ناسایو کانتی گفت ایوان مارشال ۳۰ ساله متهم به قتل دنیس فاکس، همسایه خویش است.
فارل گفت: خانم فاکس ۵۷ ساله پنجشنبه شب در گلن کاو ، حدود ۳۲ کیلومتری شرق نیویورک کشته شد. وی انگیزه قتل را نگفت ولی گفت دو کارد نسبتا بزرگ به دست آمد.
دختر فاکس ساعت ۴:۳۰ بعدازظهر پنجشنبه تلفنی به پلیس خبر داد مادرش ناپدید شده است. وی گفت: خون زیادی در خانه ریخته و پنجره عقبی خانه شکسته شده است.
چند ساعت بعد پلیس جسد مقتول را در خانه مارشال در چند سطل زباله در زیرزمین پیدا کرد. مارشال صبح جمعه پس از بازگشت به خانه دستگیر شد. سر مقتول در صندوق عقب اتومبیل قاتل پیدا شد. مارشال هیچ سابقه کیفری ندارد و فروشنده تختخواب بود.
فارل گفت: خانواده فاکس از ماه مارس به این محل آمده بودند.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 19
  • ۲۹ مرد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.