مفسر هیجان زده فوتبال اخراج شد

یک مفسر سرشناس فوتبال در چین چند ماه پس از اظهار نظر جنجالی درباره تیم ملی استرالیا در دیدار جام جهانی ۲۰۰۶ برابر ایتالیا ، حرفه اش را از دست داد.
به گزارش رویترز ، هوآنگ ژیان شیانگ ۳۸ساله ، برابر دیدگان میلیون ها تماشاگر تلویزیونی پس از پیروزی دقیقه آخر ایتالیا با پنالتی فرانچسکو توتی هیجان زده گفت : «گل ! بازی تمام شد! ایتالیا پیروز شد! استرالیا را شکست دادند! ایتالیای کبیر! تولدت مبارک مالدینی ! زنده باد ایتالیا! این پیروزی از آن ایتالیا ، گروسو ، کاناوارو ، زامبروتا ، بوفون ، مالدینی و هر کسی است که عاشق ایتالیاست. استرالیایی ها باید به خانه بروند. البته نیازی نیست راه طولانی را بپیمایند چرا که بیشترشان در اروپا زندگی می کنند. بدرود!»
با این که او مدتی پس از این بازی ، از گفته هایش ابراز پشیمانی کرد اما شبکه ورزشی CCTV در مرکز تلویزیون ملی چین مجبور شد او را از کار برکنار کند تا درس عبرتی باشد برای دیگر مفسران فوتبال چین.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 13
  • ۲۹ آبا ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.