مقایسه درآمد نفتی ایران و درآمد آمریکا ازسکس

شبکه بی طرف ! بی بی سی فارسی در گزارشی جهت دار میزان درآمدهای نفتی ایران را با مخارج و هزینه های بی بندی و باری اخلاقی در امریکا مقایسه کرد.
به گزارش البرز این شبکه در گزارشی که شب گذشته روی آنتن برد اعلام کرد: یک هنرپیشه فیلم های پورنوگرافی در آمریکا به ویروس اچ آی وی آلوده شده و در پی آن چند شرکت بزرگ تولیدکننده این فیلم ها؛ فعالیت خود را متوقف کرده اند.
پزشکان کلینیک نظارت بر سلامت هنرپیشه های پورنوگرافی می گویند حداقل دو هفته طول می کشد تا معلوم شود آیا هنرپیشه های دیگر هم به ویروس اچ آی وی مبتلا شده اند یا نه؟
خبرنگار این شبکه در آمریکا می گوید پورونوگرافی صنعت بسیار پرفروشی در آمریکا است، ارقام آن تقریبا برای هرکسی که می شنود بسیار تعجب آور است، نه تنها فقط آمریکا، بلکه سراسر جهان.
به گفته خبرنگار بی بی سی مردم آمریکا حدود ده میلیارد دلار در سال هزینه می کنند برای اینکه فیلم های پورنوگرافیک ببینند و این رقم در تمام دنیا چیزی حدود صد میلیارد است و مفهومش این است که سهم آمریکا ۱۰ درصد بازار جهانی این تجارت کثیف است.

گزارش البرز حاکی است بی بی سی که وابسته به وزارت خارجه انگلیس بوده و همیشه ادعای بی طرفی دارد در پایان گزارش خود اعلام کرد میزان هزینه مردم آمریکا برای دیدن فیلمهای غیراخلاقی تقریبا معادل درآمد کل سالانه ایران از فروش نفت است ! و نتیجه گرفت سکس صنعتی نیست که کسی به این راحتی بتواند آنرا تعطیل کند.

۲۴ مهر ۱۳۸۹

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 1,382
  • ۲۶ مهر ۸۹
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.

  1. راحله :
    ۱۶ خرد ۹۰

    این ادما چاه نفت رو در بدنشون کشف کردن! اگه اینقدر پر درآمده ،مسئولین بی بی سی ، کانال دروغ پردازیشون رو تعطیل کنن و به جاش از معادن نفتی مخصوصی که کشف کردن برای ساخت فیلمهای پردآمد پرنو استفاده کنن. شاید این آدمها تونستن با استفاده صحیح ،از این سوراخهای نفتی خصوصی ، ۳ تا ۴ برابر درآمد نفتی ایران ، درآمد کسب کنن!!!!!!!!!!!!وقتی می گم احمقهای اروپایی دارن دنیا رو تسخیر می کنن نگویید نه!