ملی‌پوشان برای رونمایی پیراهن تیم ملی دعوت نشدند!

اعضای تیم ملی ایران کارت دعوت مراسم رونمایی از پیراهن تیم ملی را دریافت نکرده اند.

ملی‌پوشان برای رونمایی پیراهن تیم ملی دعوت نشدند!

محسن معتمد کیا مدیر رسانه‌ای تیم ملی در بیان کرد گو با خبرنگار ما درباره شرکت نکردن ملی‌پوشان در این مراسم، بیان کرد: در حال حاضر خارج از تهران هستم و اطلاع چندانی از برگزاری مراسم رو نمایی از پیراهن تیم ملی ندارم البته باید بگویم بعید می‌ دانم  دعوت نامه ای از سوی مسئولان فدراسیون برای حضور ملی پوشان و اعضای کادرفنی تیم ملی صادر شده باشد، چرا که این  دعوت نامه دست کم باید به من به عنوان مدیر رسانه تیم ملی یا افشین پیروانی مدیر تیم ملی می‌‌رسید.

 مدیر رسانه‌ای تیم ملی ادامه داد: به هر حال به دلیل رسیدگی به امور شخصی نمی توانم در این مراسم شرت کنم و درباره حضور سایر اعضای تیم ملی هم اطلاع چندانی ندارم.

این درحالی است که از افشین پیروانی، سید جلال حسینی و آندرانیک تیموریان به عنوان اعضای تیم ملی نام برده می‌ شود که به این مراسم دعوت شده اند.

انتهای پیام/

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۴ May 2016 | 3:16 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.