“ممفیس” و”هیوستن” از حرفه ای NBA، خواهان حامد حدادی هستند

رییس فدراسیون بسکتبال ایران پس از نشست با نمایندگان دو باشگاه ازNBA و باشگاهی از فرانسه که خواهان به خدمت گرفتن حامد حدادی و صمد نیکخواه بهرامی هستند، گفت: پیگیری این باشگاه ها من را به انجام شدن این جابه جایی ها امیدوار می کند، اما بازیکنان باید به جایی بروند که به سودشان باشد و زیان نبینند.


محمود مشحون در گفت و گو با خبرنگار اعزامی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، به پکن درباره این نشست اظهار کرد: پنج شنبه درحاشیه بازی های المپیک، با نمایندگان ممفیس و هیوستن از NBA و یک باشگاه فرانسوی که در پی جذب حامد حدادی و صمد نیکخواه بهرامی هستند، صحبت کردیم. قرار شد این باشگاه ها درخواست رسمی خود را به صورت کتبی به ما ارائه کنند، تا ما هم در این باره تصمیم گیری کنیم.


وی ادامه داد: این سه باشگاه هنوز به صورت رسمی پیشنهادی را به ما ارائه نداده اند. اگرچه ما نظرمان درباره ی این جا به جایی ها و رفتن بازیکنان مثبت است، با این حال باید شرایط را ارزیابی کرد، تا خوب باشند و بچه ها به جایی بروند که ضررنکرده و سود ببرند.


مشحون در پایان به خبرنگارایسنا گفت: فکرمی کنم شانس این دو بازیکن برای ترانسفر شدن زیاد باشد. خودم به نهایی شدن این جابه جایی ها خوشبین هستم، زیرا نمایندگان این سه باشگاه بسیار پیگیر هستند. اشتیاق و پیگیری آنها من را به رفتن این دو بازیکن بسیار امیدوار


می کند.”


“ممفیس” و”هیوستن” از باشگاه های حاضر در رقابت های بسکتبال حرفه ای NBA، خواهان حامد حدادی هستند. صمد نیکخواه بهرامی هم مورد توجه باشگاه فرانسوی قرار دارد.


ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 17
  • ۲۴ مرد ۸۷
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.