موتورسیکلت‌‌های ۵ میلیونی حکم اسباب‌بازی دارند

رئیس اتحادیه فروشندگان دوچرخه و موتور سیکلت تهران بیان کرد: موتورسیکلت ‌های چهار – پنج میلیونی حکم اسباب بازی را دارند و با کیفیت پایین در …

موتورسیکلت‌‌های 5 میلیونی حکم اسباب‌بازی دارند

رئیس اتحادیه فروشندگان دوچرخه و موتور سیکلت تهران بیان کرد: موتورسیکلت ‌های چهار – پنج میلیونی حکم اسباب بازی را دارند و با کیفیت پایین در دسترس مردم قرار می‌‌گیرند درصورتیکه یک موتور سیکلت با کیفیت و دارای خدمات پس از فروش برای استفاده در سطح شهر نیاز است که ۱۵ تا ۲۰ میلیون تومان هزینه دربرخواهد داشت.

محمد خادم منصوری روز گذشته در حاشیه افتتاحییه نخستین نمایشگاه تخصصی موتورسیکلت و دوچرخه در اصفهان در جمع خبرنگاران بیان نمود: کارخانه ‌های موتورسیکلت بسیاری در سراسر کشور وجود دارند اما در این دوره از نمایشگاه تنها ۳۰ شرکت کننده حضور پیدا کرده اند.

رئیس اتحادیه فروشندگان دوچرخه و موتور سیکلت تهران ادامه داد: به دنبال آن هستیم تا در سال ۱۳۹۵، نمایشگاه موتورسیکلت و دوچرخه را در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار کنیم تا رونق حاصل شود.

خادم منصوری با بیان امیدواری نسبت به اینکه در کشور تولید جایگزین مونتاژ شود، بیان کرد: امیدواریم پس از برجام و با مشارکت شرکت ‌های خارجی بتواینم شاهد تولید و رونق در صنف دوچرخه و موتورسیکلت باشیم.

وی در پاسخ به پرسش خبرنگار ایسنا که چرا استقبال از نمایشگاه کم بوده است؟ خاطرنشان نمود: حدود ۱۰ سال وقفه در برگزاری مجددد نمایشگاه موتورسیکلت و دوچرخه وجود داشته است و یکی از دلایل آن راضی نبودن شرکت ‌ها از محل برگزاری نمایشگاه در سال ‌های پیش در مصلی تهران بود. امسال مکاتباتی داشته ایم تا نمایشگاه بعدی در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شود.

رئیس اتحادیه فروشندگان دوچرخه و موتور سیکلت تهران ادامه داد: در حال حاضر ۱۰۰ درصد دوچرخه ‌های موجود در کشور وارداتی هستند. برخی از ادارات و سازمان ‌ها مانند اداره استاندارد باعث شده اند تا صنف دوچرخه و موتور سیکلت تنها واردکننده باشد.

خادم منصوری در پاسخ به پرسش دیگر خبرنگار ایسنا که آیا اتحادیه اقدامی برای استفاده مردم از موتورسیکلت برقی در شهر انجام داده است یا خیر؟ بیان نمود: موتورسیکلت ‌های چهار تا پنج میلیونی حکم اسباب بازی را دارند و با کیفیت پایین در دسترس مردم قرار خواهد گرفت. یک موتور سیکلت مناسب و با کیفیت و دارای خدمات پس از فروش برای استفاده در سطح شهر نیاز است که ۱۵ تا ۲۰ میلیون تومان هزینه دربرخواهد داشت.

وی ادامه داد: این مبلغ بسیار زیاد است و مردم رغبتی به خرید آن نخواهند نمود و به دنبال همان موتور سیکلت ‌های دیزلی و بنزینی خواهند رفت. در این موضوع باید دولت وارد عمل شود و به این بخش یارانه اختصاص دهد. خدمات پس از فروش نیز در این بحص از اهمیت خاصی برخوردار است.

رئیس اتحادیه فروشندگان دوچرخه و موتور سیکلت تهران تصریح نمود: در تهران انجمن تولیدکنندگان موتورسیکلت وجود دارد و در خصوص اجرای طرح هایی مانند استفاده از موتورسیکلت ‌های برقی در سطح شهر باید با چنین انجمن هایی مشورت شود.

خادم منصوری با طرح این پرسش که شهرداری ‌ها متولی چه کاری هستند، بیان کرد: آیا متولی موتورسیکلت در سطح شهر، شهرداری ‌ها هستند؟ باید موضوعات این چنینی با مشورت انجمن ‌ها و اتحادیه ‌ها و با نظارت دولت به بخش خصوصی واگذار شود.

به گزارش فایل دانلودر و به نقل از ایسنا، نخستین نمایشگاه تخصصی موتورسیکلت، دوچرخه، اسکوتر، اسکیت، تجهیزات و صنایع وابسته از ۱۳ تا ۱۶ اسفندماه در محل برگزاری نمایشگاه‌‌های بین المللی اصفهان برگزار می‌ شود.

مطلب بالا در گروه مطالب عمومی و سیاسی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۴ March 2016 | 5:36 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.