مورینیو:برای دومنک، ماکه له‌له «برده» است! خوزه مورینیو ادعا کرد ریموند دومنک، سرمربی فرانسه از کلود ماکه له‌ له مانند یک برده استفاده می‌کند.

دومنک می‌خواهد با وجود تصمیم ماکه‌ له‌له برای خداحافظی او همچنان برای تیم ملی بازی کند. یکشنبه سرمربی چلسی پس از پیروزی دو بر صفر تیمش برابر بلکبرن به SKY Sports گفت:« ماکه له‌له بازیکن فوتبال نیست. او برده است. او در بزرگ‌ترین بازی ممکن یعنی دیدار پایانی جام‌جهانی بازی کرده است و اکنون می‌خواهد بازنشسته شود؛ اما، این مربی به من گفت که اگر ماکه له‌له نمی‌تواند برای تیم ملی بازی کند نباید برای چلسی هم به میدان برود. ما با قوانین آشنا هستیم. تو برده هستی و هیچ حقی هم نداری.»با این وجود، مورینیو مجبور است بازیکن فرانسوی را برای بازی‌های ملی رها کند. او ادامه داد:« ما انتخابی نداریم. قانونی وجود دارد. درک آن ساده است و تردیدی هم وجود ندارد. اگر برای تیم ملی در یک دیدار بازی نکنی از دو دیدار چلسی محروم می‌شوی، اگر دو بازی فرانسه را از دست بدهی چهار بازی چلسی را از دست می‌دهی.»


 

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 23
  • ۰۸ شهر ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.