موضوع درگیری محمدزاده و حاتمی چه بود؟

در دیدار ۲ تیم ذوب آهن اصفهان و تراکتورسازی تبریز ، وحید محمدزاده و فرزاد حاتمی با یکدیگر درگیر شدند.

موضوع درگیری محمدزاده و حاتمی چه بود؟

به رپرتاژ فایل دانلودر و به نقل از مُخبر فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان در دیدار ۲ تیم ذوب آهن اصفهان و تراکتورسازی تبریز اتفاق جالی رخ داد و وحید محمدزاده و فرزاد حاتمی با یکدیگر درگیری پیدا کردند که با پادرمیانی بازیکنان ۲ تیم ،این موضوع حل شد اما نکته قابل توجه این موضوع ، صحبت ‌های محمدزاده ، مدافع جوان ذوب آهن است که پس از پایان بازی در گفت‌وگو با مُخبر باشگاه خبرنگاران آن ‌ها را مطرح نمود:

وی درباره درگیری اش با فرزاد حاتمی بیان کرد: فوتبال ورزش جوانمردانه است و معرفت در آن حرف اول را می‌ زند اما اگر بخواهیم به خاطره یک برد و یا یک گل آن ‌ها را زیر پا بگذاری ، قطعا ارزشی نخواهد داشت. حاتمی در صحنه هایی از بازی با آرنج به صورت من ضربه می‌ زد که داور برخی از آن خطاها را می‌ دید و سوت می‌ زد و برخی دیگر را مشاهده می‌ نمود و از آن می‌ گذشت اما به هر حال امیدوارم هوادران از تیم مان راضی باشند.

مدافع ذوب آهن افزود: فوتبالی که “علی اصغری” باشد و از روی پرتاب دست بخواهد نتیجه داشته باشد ، ارزشی نخواهد داشت و بار دیگر هم می‌ گویم امیدوارم هوادرانمان از عملکرد تیم راضی باشند.

انتهای پیام/

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۰ April 2016 | 10:17 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 11
  • ۲۱ فرو ۹۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.