موفقیت مخترعان ایرانى در نمایشگاه ارشمیدس ۲۰۰۷ مسکو

مخترعان ایرانى موفق به کسب چند مدال طلا ونقره از دهمین نمایشگاه بین المللى مالکیت ایده هاى صنعتى موسوم به ارشمیدس ۲۰۰۷ در مسکو شدند.

به گزارش سرویس علمی آریا به نقل از واحد برونمرزی صدا و سیما، مخترعان ایرانى موفق به کسب سه نشان طلا شش نشان نقره و سه دیپلم افتخار از دهمین نمایشگاه بین المللى مالکیت ایده هاى صنعتى موسوم به ارشمیدس ۲۰۰۷ در مسکو شدند.


همچنین یکى از سه جایزه ویژه بنام گرندپریکس به دلیل حضور فعال و ارائه طرح هاى نو از طرف ایران در این نمایشگاه به مخترعان ایران اهدا شد.


در نمایشگاه بین المللى ارشمیدس ۲۰۰۷ چهارصد مخترع با یکهزار و دویست و پنجاه اختراع از بیست کشور جهان شرکت داشتند.


در این نمایشگاه در مجموع یکصد و شصت و سه نشان طلا یکصد و پنجاه نقره و سه تندیس طلایى ارشمیدس به عنوان جوایز ویژه توزیع شد.


تیم مخترعان ایران در یکسال اخیر در دو نمایشگاه بین المللى اختراعات روسیه در مسکو شرکت داشت که دستاورد ان کسب بیست نشان طلا نقره برنز و پنج جایزه ویژه نمایشگاه بخاطر حضور فعال و تعداد زیادى دیپلم افتخار شدند.


خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 11
  • ۱۳ فرو ۸۶
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.