میثاق معمارزاده: پاره‌گی رباط صلیبی ربطی به تمرینات عابدزاده ندارد

دروازه‌بان اول تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پاره‌گی رباط صلیبی‌ام هیچ ربطی به تمرینات “عابدزاده” ندارد.میثاق معمارزاده با بیان این مطلب به خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: پاره‌گی رباط صلیبی، اتفاقی است که می‌تواند برای هر بازیکن و دروازه‌بانی بیفتد و این مساله در مورد من، هیچ ربطی به تمرینات احمد رضا عابدزاده ندارد.
وی افزود: عابدزاده عقاب آسیاست و قطعا تمرینات سخت، فشرده و اصولی داشته که توانسته در فرم‌ ایده‌آل باقی بماند و صاحب این عنوان شود. معتقدم کسانی که مصدومیتم را به گردن تمرینات عابدزاده می‌اندازند، قصد خراب کردن وجهه این دروازه‌بان بزرگ تاریخ فوتبال ما را دارند.
معمارزاده تاکید کرد: تمرینات آماده‌سازی من کاملا اصولی بود و اگر در مواقعی این تمرینات فشرده می‌شد، بدون شک برای آماده‌ شدن دروازه‌بانی در سطح رقابت‌های لیگ برتر، لازم بوده است. در حال حاضر تنها امیدوارم عمل جراحی موفقیت‌آمیزی داشته و در سریع‌ترین زمان بهبودی‌ام را حاصل کنم.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 25
  • ۲۰ مرد ۸۷
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.