میزان جرائم در تهران طی تعطیلات نوروزی ۲۰ درصد کاهش یافت
میزان جرائم در تهران طی تعطیلات نوروزی ۲۰ درصد کاهش یافت


خبرگزاری فارس: معاون دادستان تهران گفت: میزان جرائم در تهران در ایام تعطیلات نوروز نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۰ درصد کاهش یافت.


محمود سالارکیا در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی فارس افزود:مطابق آمارهای اخذ شده از دادسراها در مورد جرائمی مانند سرقت، نزاع دسته‌جمعی و جرائم دیگر با کاهش ۲۰ درصدی مواجه بوده‌ایم.
وی خاطرنشان کرد: در کاهش جرائم طی تعطیلات نوروز، عواملی مانند اجرای طرح امنیت اجتماعی و برخورد با اراذل و اوباش نیز دخیل بوده است.
سالارکیا در پاسخ به سوالی در مورد اینکه آیا مطابق وعده داده شده اراذل و اوباشی که در شب چهارشنبه آخر سال و بعد از آن دستگیر شده بودند در ایام تعطیلات در بازداشت بودند، گفت: تعدادی از افرادی که در شب چهارشنبه آخر سال اقدام به ایجاد مزاحمت برای مردم نموده بودند و اراذل و اوباش دستگیر شده نیز در ایام تعطیلات در بازداشت بودند.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 19
  • ۱۳ فرو ۸۶
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.