ناصری: خط خوردن من از تیم‌ ملی فوتسال خنده دار است
ناصری: خط خوردن من از تیم‌ ملی فوتسال خنده دار است


خبرگزاری فارس: دروازه‌بان سابق تیم ملی فوتسال ایران گفت: بعد از ۶ سال حضور در تیم ملی اکنون جز ۵ دروازه‌بان برتر نیستم و این امر خنده دار است.


رضا ناصری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرگزاری فارس افزود: به همراه ۱۷ دروازه‌بان دیگر در اردوی تیم ملی حاضر شدم و یک روز بعد ۵ نفر در تیم باقی ماندند و سایر نفرات کنار گذاشته شدند.
وی ادامه داد: بعد از ۶ سال حضور مداوم در تیم ملی، نام من در بین ۵ دروازه‌بان برتر وجود ندارد. این در حالی است که تیمی که در آن عضویت دارم (تام ایران خودرو) هم اکنون در رده دوم جدول قرار دارد.
ناصری اضافه کرد: مردم بهترین قاضی هستند. من تمام تلاش خود را به کار می‌گیرم تا با درخشش در لیگ برتر به تیم ملی باز گردم. امیدوارم گفته‌های مربیان و مسئولان تیم ملی در خصوص توجه به مسابقات لیگ فقط یک شعار نباشد.
دروازه‌بان سابق تیم ملی تصریح کرد: از خط خوردن ناراحت نیستم تیم ملی ارث پدری من نیست اما توقع داشتم که حداقل دلیل این کار را به من اعلام می‌کردند. خیلی‌ها مرا از حضور در اردو منع کردند اما هرگز فکر نمی‌کردم اینگونه کنار گذاشته شوم.
نام رضا ناصری از سوی حسین شمس سرمربی تیم ملی فوتسال ایران، از فهرست تیم ملی حذف شد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 24
  • ۰۶ شهر ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.