فریدون جیرانی به مجری جدید «هفت» نامه نوشت

فریدون جیرانی ـ تهیه کننده و مجری سابق برنامه ی «هفت» ـ به مجری جدید این برنامه نامه نوشت.

 

پس از اینکه تیم سازنده برنامه «هفت» در نامه ای خطاب به معاونت سیما، خواستار شدند تا از عنوان و لوگوی برنامه «هفت» برای برنامه ی جدید استفاده نشود، فریدون جیرانی خطاب به محمود گبرلو که از وی به عنوان مجری جدید «هفت» نام برده می شود، نامه نوشت و توضیحاتی را ارائه داد.

 

در متن این نامه که در نسخه ای از آن در اختیار ایسنا قرار گرفته، آمده است: «آقای گبرلو از نظر من استفاده از اسم «هفت»، تیتراژ و دکور آن هیچ اشکالی ندارد. به شما و همه کسانی که به عنوان تهیه کننده جدید برنامه به من زنگ زدند این موضوع را گفتم از نظر ذهنی پرونده «هفت» برای من بسته شده است.

 

نامه ای را که خواندید جوان هایی نوشتند که اسم هفت از فکر آن ها بیرون آمد. تیتراژ و دکور «هفت» ذهنیت آن ها بود. جوان های شجاع تری از من؛ جوان هایی که هنوز پرونده «هفت» در ذهنشان بسته نشده است.

 

من جلوی نوشتن نامه این جوان ها را نگرفتم و گذاشتم خواسته ی آن ها مکتوب شود از همان ابتدا می دانستم این نامه پاسخی نخواهد داشت. ولی دلخوشی این جوان ها با چاپ این نامه مهمتر از پاسخ مثبت بود.

 

گاهی چاپ مطالبی در یک زمان هایی به درد زمان های دیگر می خورد و این جوان ها همین را می خواستند.
خبرگزارى ایسنا

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.