نامه وزیر ورزش به روحانی

به رپرتاژ فایل دانلودر و به نقل از جام جم ورزشی برگرفته از سایت وزارت ورزش و جوانان، در نامه محمود گودرزی به حجت‌الاسلام حسن روحانی آمده است:

«با سلام و احترام
ضمن تشکر از مساعدت‌‌ها و پشتیبانی‌‌های حضرتعالی از ورزش و با عنایت به در پیش بودن بازی‌‌های المپیک که تا شروع آن فرصت زیادی باقی نمانده و همچنین گلایه فدراسیون‌‌ها و به ویژه فدراسیون‌‌های المپیکی که از کمبود اعتبارات برای کسب سهمیه‌‌های المپیک (که نیازمند سفرهای ورزشی به دیگر کشورها است) و تشکیل اردوهای متعدد رنج می‌‌برند، مستدعی است برای ارتقا و افزایش سهمیه‌‌های المپیک، تشکیل اردوهای مورد نیاز ورزشکاران، حقوق ورزشکاران المپیکی و … تا قبل از اتمام سال ۱۳۹۴ بذل عنایت بفرمایند و برای مساعدت‌‌های ممکن دستور اقدام عاجل صادر فرمایند.»

رئیس جمهور صبح امروز در جلسه هیئت دولت، حضور مقتدرانه و پیروزمندانه قهرمانان کشور در المپیک آینده و حضور تیم‌‌های ملی در میادین جهانی را از اهداف و خواسته‌‌های مهم ملی دانست و تقویت ورزش همگانی و قهرمانی را به عنوان اولویت‌‌های مهم دولت عنوان نمود.

روحانی در این جلسه، وزارت ورزش و جوانان را به عنوان دستگاه تخصصی و مسئول و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و سایر دستگاه‌‌ها را به عنوان حامی و پشتیبان این وزارتخانه دانست که موظفند حداکثر مساعی را برای پاسخگویی شایسته به این خواسته ملی بکار گیرند و روند پیشرفت کار را به طور منظم به وی رپرتاژ دهند.

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۹ March 2016 | 10:12 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 11
  • ۱۸ اسف ۹۴
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.