ناکامی تیم ملی و تسویه حساب شخصی


 
images/20060820/iran.jpg
 
ارسال پیام کوتاه (sms) از سوی برخی مسوولان سابق فدراسیون فوتبال ، درست دقایقی بعد از پایان بازی ایران و سوریه شروع شد.
متن تمام پیامها هم تقریبا یکی بود: فدراسیون قبلی به جای سازمان تربیت بدنی از مردم عذرخواهی می کند. حتی برخی نشریات ورزشی ، متن این پیام کوتاه را روز پنجشنبه تیتر اول روزنامه خود کردند تا هر فوتبالدوستی با خواندن آن به این فکر فرو رود که هنوز عده ای از مسوولان سابق فدراسیون فوتبال منتظر ناکامی تیم ملی هستند تا به تسویه حساب های شخصی خود بپردازند. افرادی که برای ناکامی بزرگ فوتبال ایران در جام جهانی از مردم عذرخواهی نکردند: حمید درخشان به عنوان مربی و کارشناس فوتبال هم ، این گونه فکر می کند. او می گوید: برانکو ۴ سال فرصت داشت تا تیم ملی را آماده کند اما ظاهرا عده ای از مسوولان سابق فدراسیون فوتبال به این موضوع توجه ندارند و به همین دلیل از تیم ملی فعلی انتقاد می کنند. بعضی ها دنبال نتیجه نگرفتن تیم ملی هستند تا به تسویه حساب شخصی خود اقدام کنند. تیم ملی جای این کارها نیست.
درخشان در ادامه صحبتهایش به کادر فنی جدید تیم ملی اشاره می کند: تغییر و تحول در تیم ملی نیاز به زمان دارد و باید به کادر فنی جدید فرصت داد تا برنامه هایش را به مرور زمان پیاده کند. کسی که تیم ملی را دوست نداشته باشد ، زود قضاوت می کند ، در حالی که باید به این تیم فرصت داد. قلعه نویی نمی تواند درزمان کوتاه معجزه کند.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 19
  • ۳۱ مرد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.