نجات زن از طبقه یازدهم +عکس

به رپرتاژ فایل دانلودر و به نقل از جام جم آنلاین برگرفته از سازمان آتش نشانی تهران، وقتی که همسایگان فریادهای بانوی ۵۴ ساله را شنیدند با سامانه ۱۲۵ تماس گرفتند و درخواست کمک کرند، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بی درنگ آتش نشانان ایستگاه ۸۶ را ساعت ۱۱:۱۱ روز گذشته به ابتدای جاده ورامین، مجتمع مسکونی گلستان اعزام کرد.

نادر بهرام زاده فرمانده آتش نشانان اعزامی در این باره بیان کرد: در یکی از واحدهای مسکونی طبقه یازدهم یک مجتمع مسکونی یازده طبقه یک بانوی ۵۴ ساله در بالای چهار پایه مشغول نظافت منزلش بود که ناگهان سقوط کرده بود و توانایی حرکت کردن را نداشت.

وی اضافه کرد: آتش نشانان به سرعت با به کار گیری ابزار مخصوص درب ورودی این واحد مسکونی را باز کرده و خانم میانسال که از ناحیه کمر دچار آسیب دیدگی شده بود را با به کار گیری برانکارد به خارج از ساختمان منتقل کردند و برای انتقال به مراکز درمانی تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دادند و مأموریت خود را به پایان رساندند.

نجات زن از طبقه یازدهم +عکس

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۷ May 2016 | 11:27 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 28
  • ۱۷ ارد ۹۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.