نخستین حضور اروپایی نکونام با پیراهن اوساسونا؛مهدوی‌کیا ناجی دروازه‌ی هامبورگ
هامبورگ در بازی «میلیونی» خود چندان موفق ظاهر نشد.

هامبورگ و اوساسونا در مرحله‌ی سوم رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، چهارشنبه شب به دیدار هم رفتند. این دیدار که در حضور چهل و هفت هزار و پانصد تماشاگر حاضر در ورزشگاه AOL شهر هامبورگ برگزار شد، نتیجه‌ای بهتر از تساوی بدون گل برای دو تیم به دست نیامد و اکنون سرنوشت این دو تیم به بازی برگشت در پامپلونا اسپانیا کشیده شده است.

این دیدار دو هفته بعد برگزار خواهد شد. تنها رسیدن به مرحله‌ی گروهی برای هر یک از این دو تیم هشت میلیون یورو عایدی خواهد داشت.مهدی مهدوی‌کیا، بازیکن ایرانی هامبورگ در این دیدار همچون همیشه حضوری کامل داشت. او در دقیقه ۶۰ بازی روی جاگیری خوب خود مانع از گلزنی ساوو میلوسویچ، مهاجم اوساسونا شد.

رافائل فان درفارت، بازیکن هلندی هامبورگ هم در صحنه‌ای دیگر از گل کردن پاس طلایی مهدوی‌کیا ناتوان بود.

جواد نکونام که به تازگی به اوساسونای اسپانیا پیوسته است، نیز در این دیدار برای نخستین بار با پیراهن تیم جدیدش در رقابت‌های اروپایی شرکت کرد.

هر چندکه این حضور بسیار کوتاه بود و چند دقیقه‌ای بیشتر طول نکشید. او در دقیقه هشتاد و نهم دیدار به جای میلوسویچ به میدان رفت.


ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 14
  • ۲۲ مرد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.