دانلود نرم افزار محاسبه سن دقیق شما

دانلود نرم افزار جالب محاسبه دقیق سن

توضیحات کلی نرم افزار از فایل دانلودر:

وقتی ازتون می پرسن دقیقا چند سالتونه چی جواب می‌دید؟ شروع می کنید به چرتکه انداختن؟! نیازی به این کار نیست؛ این نرم افزار رو دانلود کنید!

|| ۴۶۸ KB + بدون نیاز به نصب + لینک مستقیم  ||

دانلود نرم افزار محاسبه سن دقیق به صورت فارسی

برنامه محاسبه‌ی سن دقیق با دادن تاریخ روز، ماه و سال تولد فرد، سن او را به صورت روز، ماه و سال محاسبه می‌کند و البته اختلاف سنی را هم می‌تواند حساب کند. به این معنی که به جای وارد کردن تاریخ تولدتان و تاریخ امروز، دو تاریخ تولد از دو شخص را وارد کنید تا اختلاف سنی بین آن دو مشخص شود.

 

برچسب‌های کلیدی: اندازه گیری اختلاف سنی, بدست آوردن اختلاف سنی دو نفر, سال تولد, محاسبه اندازه عمر, محاسبه دقیق سن شما, محاسبه سن انسان, من چند سالمه, نرم افزار محاسبه دقیق سن

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...
اطلاعات دانلود

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.