نرگس ، نفس آخر را کشید


 
images/20060902/narges.jpg
 
دختر ۳ ساله کرجی که در پی آزار و اذیت های مادرش روانه بیمارستان شده بود، ظهر روز گذشته پس از ۶ روز جدال با مرگ ، روی تخت بیمارستان جان باخت.
به گزارش خبرنگار جام جم ، ساعت ۴ بامداد ۶ شهریور امسال ، زن جوانی همراه یکی از اقوامش ، دختر ۳ ساله ای را برای درمان به بیمارستان قائم کرج انتقال داد. با توجه به وضعیت جسمی نامناسب کودک ، پزشکان بیمارستان تلاش برای نجات وی را آغاز کردند، اما دختر کوچولو براثر ضربه مغزی به حالت کما رفت.
یکی از مسوولان بیمارستان که به وضعیت کودک مشکوک شده بود، با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و ماجرا را اطلاع داد. به دنبال این تماس ، ماموران کلانتری ۱۷ مهرویلا با اعزام به بیمارستان ، تحقیق از مادر کودک را شروع کردند. مادر کودک خود را زهرا ۲۷ ساله معرفی و اظهار کرد: دخترم «نرگس» را شوهرم مورد اذیت و آزار قرار داده و دست و پایش را با سیگار سوزانده است.
این زن در بازجویی های مقدماتی پلیس دچار تناقض گویی های متعدد شد و شک کارآگاهان را به یقین تبدیل کرد که او در این ماجرای دلخراش نقش دارد. به این ترتیب زن جوان بار دیگر بازجویی شد و اعتراف کرد با دستان خود ، دخترش را مورد اذیت و آزار قرار داده است.
زن سنگدل در اظهاراتش گفت : وقتی شوهرم حاضر به جدایی نشد ، اخلاق و رفتارم تغییر کرد. کنترل خود را از دست داده و فقط به دنبال راه نجات بودم. دیگر حال و حوصله دخترم ، نرگس را نداشتم ، انگار دچار جنون شده بودم ، بی اختیار دخترم را مورد ضرب و شتم و آزار و اذیت قرار دادم تا شاید شوهرم مجبور به جدایی از من شود. بنا بر این گزارش ، ساعت یک بعد از ظهر دیروز نرگس کوچولو پس از ۶ روز جدال با مرگ ، روی تخت بیمارستان جان خود را از دست داد. با مرگ این دختر ۳ ساله ، تحقیقات ماموران انتظامی کرج وارد مرحله تازه تری شد. با گزارش موضوع به بازپرس دادسرای کرج ، تحقیق از مادر این کودک ۳ ساله به اتهام آزار و اذیت و مرگ فرزند ، آغاز شد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 28
  • ۱۳ شهر ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.