نزاع دسته جمعی ۱۴ نوجوان در بیرون مدرسه

۱۴ هنرجو که پس از پایان کلاس با چوب و زنجیر به هم حمله ور شده بودند ، دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.
به گزارش خبرنگار جام جم ، به دنبال یک نزاع دسته جمعی مقابل یک مرکز آموزشی در کاشمر ، ماموران با عزیمت به محل متوجه شدند ۱۴ نفر از هنرجویان یک هنرستان پس از مشاجره در مدرسه ، در بیرون از این محل با چوب و زنجیر به هم حمله ور شده که در این درگیری ۳ نفر بشدت زخمی شده اندبه طوری که در اثر این نزاع خیابانی جمعیت زیادی در محل حضور پیدا کرده و تلاش آنها برای پایان دادن به این نزاع بی نتیجه باقی مانده بود. به دنبال این ماجرا پلیس با همراهی مردم و مربیان مدرسه بلافاصله اقدام به جدا کردن طرفین نزاع از یکدیگر را نمود. با انتقال مجروحان حادثه به بیمارستان و دستگیری طرفین نزاع ، متهمان پس از تحقیقات مقدماتی از سوی بازپرس دادسرای کاشمر برای ادامه تحقیق و بررسی علل و انگیزه این نزاع در اختیار ماموران انتظامی قرار گرفتند. تحقیق در این زمینه ادامه دارد.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 34
  • ۱۶ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.