نسرین مقانلو با “ماه وش” می‌آید


    
    « مهوش بازیگر سینمای قبل از انقلاب است که پس از سال ها دوری به کشور برمی گردد. برخی آدم های دیروز و امروز از او باوری در ذهن دارند که موجب می شود او برای ادامه زندگی خود در ایران دچار مشکل شود. اما مهوش وجهی دیگر
از شخصیت خود را نشان می دهد که با انتظار عمومی دوستداران وی هماهنگی چندانی ندارد » آنچه خواندید، خلاصه‌ای از داستان فیلم سینمایی”ماه‌وش” ساخته محمد درمنش است.
    
     درمنش تاکنون فیلم‌هایی همچون: دوشیزه و هیام را در سینما ساخته و سوابقی نیز در زمینه ساخت سریال‌های تلویزیونی داشته است. او در فیلم تازه خود تلاش کرده تا جنبه‌های مختلف زندگی این بازیگر را به تصویر بکشد.
    
    بد نیست بدانید نسرین مقانلو که در این فیلم در نقش ماه وش حضور یافته چند گریم مختلف داشته و تماشاگر او را در فاصله سنی ۲۰ تا ۵۰ سالگی می‌بیند.
    
    در “ماه وش” بازیگران دیگری هم ایفای نقش می‌کنند که از میان آنها می‌توان به: هوشنگ توکلی، محمدرضا داودنژاد، مجید مشیری، علیرضا علیا، آرزو افشار، کاظم افرندنیا و … اشاره کرد. فیلم ماه وش نوشته مهدی گمینی است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.