نمیرید ، جنازه‌تان زمین می‌ماند!










 
images/20060829/genImage.jpg
 
جام‌جم آنلاین: ساکنان شهر تیرانا ، پایتخت کشور آلبانی باید تلاش کنند تا پیش از معلوم شدن سرنوشت مکان جدید برای احداث قبرستان ، نمیرند و الا جنازه آنها زمین خواهید ماند.
به گزارش رویترز هم اکنون مسوولان و مقامات شهر تیرانا چندین هفته است که بر سر اختصاص یک فضای جدید برای ایجاد گورستان عمومی شهر با دولت این کشور منازعه می‌کنند و هنوز نتوانسته‌اند تکلیف گورستان جدید را مشخص کنند.
اما امروز شهردار شهر تیرانا یکی از دو گورستان بزرگ شهر را تعطیل اعلام کرد و هشدار داد گورستان دوم نیز تنها برای یک هفته دیگر جا برای مرده‌ها دارد و از هفته دوم امکان دفن هیچ جنازه‌ای در این شهر نخواهد بود.
شهردار تیرانا همچنین دولت را به سهل‌انگاری در خرید زمین مناسب برای توسعه گورستان شهر متهم کرده و گفته است دولت با همه طرح‌های آنها برای خرید و الحاق زمین به گورستان شهر مخالفت کرده است.
از آنجا که شهرداری پایتخت آلبانی در اختیار سوسیالیست‌ها است و دولت این کشور در دست دموکرات‌ها و این دو حزب به شدت با یکدیگر اختلاف دارند تاکنون منازعات بسیار سختی بین آنها در گرفته است که موضوع گورستان عمومی شهر نیز یکی از آنها است.
در همین حال شهرداری آلبانی اعلام کرده است که چون دولت با آنها همکاری نمی‌کند از این پس گواهی تولد و شناسنامه نیز برای نوزادان صادر نخواهد کرد.
شهرداری گفته است که دولت فرم‌های مخصوص به صدور شناسنامه را در اختیار آنها نگذاشته است.
امروز التون متجا ، سردبیر روزنامه کوریر با انتقاد از درگیری این دو حزب و با اشاره به این که دود این نزاع به چشم مردم می‌رود نوشت: «مردم آلبانی با سردرگمی شگفت‌انگیز و احمقانه‌ای مواجه شده‌اند آنها نه می‌توانند زنده بودن خود را ثابت کنند و نه جرات مردن دارند.»
این روزنامه همچنین با اشاره به اینکه مردم آلبانی در هنگام نزاع‌های سیاسی بین دولتمردانشان به ساختن جوک و لطیفه مبادرت می‌کنند نوشته است که جوک جدیدی درباره بسته شدن قبرستان عمومی شهر ساخته شده و این که: یک پیرزن به یک قبرکن می‌گوید می‌توانی جایی برای من کنار بگذاری؟ و قبر کن می‌گوید: «البته! به شرط این که دیر نکنی!»

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 11
  • ۰۹ شهر ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.