نوزادی که چهار ماه پس از مرگ مادرش بدنیا آمد

به گزارش فایل دانلودر و به نقل از جام جم آنلاین ، مقام ‌های بیمارستانی در پرتغال می‌ گویند که یک نوزاد تقریبا چهار ماه پس از آنکه مادرش دچار مرگ مغزی شد متولد شده است.

مرگ مغزی مادر نوزاد روز ۲۰ فوریه پس از خونریزی مغزی اعلام شده بود.اما آزمایش ‌ها نشان از سلامت جنین داشت لذا با تصمیم خانواده، زن درحالت کما نگاه داشته شد .

پزشکان اعلام کردند که حال نوزاد خوب است. ولی اعلام نکردند که آیا مادر همچنان با کمک دستگاه در حالت کما نگاه داشته شده است یا نه.

در ماه ژانویه نیز نوزادی در شهر روتسلاو لهستان ۵۵ روز پس از مرگ مغزی مادر به دنیا آمد. علت مرگ مادر تومور سرطانی اعلام شده بود.آن نوزاد فقط یک کیلوگرم وزن داشت و پس از سه ماه مراقبت ‌های ویژه به خانه منتقل شد.

منبع : بی بی سی

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۸ June 2016 | 4:04 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.