نیکبخت: نمی‌خواهند یک‌سال بدون حاشیه بازی کنم
نیکبخت: نمی‌خواهند یک‌سال بدون حاشیه بازی کنم


خبرگزاری فارس: مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: متاسفانه برخی دوست ندارند یک سال بدون حاشیه بازی کنم.


علیرضا نیکبخت واحدی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس، اظهار داشت: پس از پیروزی مقابل سایپا در شرایط بسیار مطلوبی هستیم و خود را برای بازی آینده مقابل پاس همدان آماده می‌کنیم.
وی افزود: سایپا که یک مدعی جدی بود را شکست دادیم و امیدواریم برابر پاس همدان که خاطرات بدی را برای ما رقم زده است، پیروز باشیم.
وی در خصوص بحث درگیری‌اش با پژمان نوری در حاشیه دیدار با سایپا گفت: فقط دقایقی با نوری به گفت و گو پرداختم و دیدید وقتی گل زد او را در آغوش گرفتم. مشکلی با نوری ندارم و در جناح چپ تعامل خوبی با وی دارم.
وی افزود: برخی این قدر به من حساس هستند که حتی راه رفتنم نیز برای آنها مهم است. نمی خواهند یک سال بدون حاشیه بازی کرده و فقط به فکر موفقیت خود و تیمم باشم. نمی دانم درج مصاحبه‌های خیالی از من علیه قطبی تا چه زمانی ادامه دارد.
نیکبخت با انتقاد از درج مصاحبه از خود در ۲ نشریه ادامه داد: از طریق مدیرعامل و سرپرست تیم این مسئله را پیگیری می کنم.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 18
  • ۱۵ مرد ۸۷
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.