هاشمى رفسنجانى رئیس هئیت موسس دانشگاه آزاد شد

 اکبر هاشمى رفسنجانى به اتفاق آرا رئیس هیئت موسس دانشگاه آزاد اسلا‌مى شد.

به گزارش سرویس دانشجویى آریا به نقل از روابط عمومى دانشگاه آزاد، جلسه هیئت موسس دانشگاه آزاد اسلامى با حضور اکبر هاشمى رفسنجانی، آیت‌الله موسوى اردبیلی، میرحسین موسوی، عبدالله جاسبی، حسن حبیبی، على‌اکبر ولایتی، قمى و حسن خمینى در تاریخ ۲۶/۱۲/۸۵ در دفتر هاشمى رفسنجانى برگزار گردید.


بنا بر این گزارش، در این جلسه هاشمى رفسنجانى به ریاست موسس دانشگاه آزاد اسلامى انتخاب گردید و براساس بند «ه» ماده ۹ اساسنامه دانشگاه آزاد اسلامى نیز مقرر گردید هرگونه تاسیس، انحلال و گسترش دانشگاه آزاد اسلامى به تصویب هیئت موسس دانشگاه برسد.


این گزارش مى‌افزاید: در رابطه با تنها عضو باقى مانده هیئت موسس دانشگاه آزاد اسلامی، مقرر گردید پس از مشخص شدن فرد مورد نظر، اقدام لازم جهت معرفى وى به شوراى عالى فرهنگى معمول گردد.


بنا بر این گزارش، در این جلسه مقرر شد دبیرخانه هیات موسس دانشگاه آزاد تشکیل شود و دبیرخانه جدید التاسیس پیشنهادات جدیدى را در جهت اصلاح اساسنامه و نیز تدوین آئین‌نامه و تاسیس دایره نظارت و تعیین یک عضو دیگر براى هیئت امنا دانشگاه آزاد اسلامى ارائه نماید

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 9
  • ۲۹ اسف ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.