هاشمیان: بیشتر از فصل قبل برای هانوفر گل می‌زنم
مهاجم ایرانی از فصلی پرگل می‌گوید


هاشمیان: بیشتر از فصل قبل برای هانوفر گل می‌زنم


خبرگزاری فارس: وحید هاشمیان، مهاجم ایرانی تیم فوتبال هانوفر آلمان عنوان کرد: تمام تلاشم را می‌کنم تا در فصل آینده بیش از فصل گذشته گلزنی کنم.


به گزارش خبرگزاری فارس، وحید هاشمیان در فصل قبل، هم در رده باشگاهی ناموفق عمل کرد و هم در جام جهانی ۲۰۰۶. او باوجود حضور چندین ساله در فوتبال آلمان و آشنا بودن به فضای محل انجام بازی‌های جام جهانی نتوانست با پیراهن تیم ملی ایران خوش بدرخشد و از خود عملکردی درخشان به جای گذارد.
او به همین دلیل امیدواری زیادی دارد تا در فصل جدید بتواند ناکامی‌ها را جبران کند و همان گلزن درجه اول شود. برای این منظور هاشمیان کار گلزنی برای هانوفر را در رقابت‌های تدارکاتی آغاز کرده و روزنامه “نویه پرسه” نیز به این بهانه با وی به گفت وگو پرداخته که متن آن را در زیر می‌خوانید:
* مشکل مصدومیت کمرت برطرف شد؟
حتی در زمانی هم که در تعطیلات در مونیخ بسر می‌بردم و به هانوفر آمدم، دست به مداوا زدم. اکنون وضعیت کمرم خیلی بهتر شده است؛ بطوریکه از درد گذشته خبری نیست. بدون مشکل خاصی می‌توانم تمرین کنم؛ هر چند قسمت مصدومم را زیر برق می‌گذارم و آب درمانی نیز می‌کنم.
* اوضاعت در اردوی ولدن چطور است؟
خیلی خوب است. اینجا منطقه واقعاً زیبایی است؛ البته تاحدی گرم است؛ اما با این آب و هوا از زمان حضورم در ایران آشنا هستم. هوای خیلی گرم را به هوای خیلی سرد ترجیح می‌دهم.
* ولی گرما آدم را کلافه می‌کند؟
البته مثل سایر بازیکنان تیم من هم تا حدی خسته هستم؛ اما تا اولین بازی تیم در بوندس لیگا مطمئناً آماده خواهم شد.
* چه برنامه‌ای برای فصل جدید داری؟
اول از همه می‌خواهم خوب تمرین کنم و در مسابقات تدارکاتی خوب ظاهر شوم و البته گل نیز به ثمر رسانم. در فصل آینده با مشکل خاصی روبرو نیستم. هر چند فصل قبل اوضاع کاملاً متفاوت بود.
* چطور؟
در ابتدای فصل خیلی خوب بازی نکردیم و بیشتر دیدارهایمان را با تساوی به پایان رساندیم؛ اما امسال وضع کاملاً فرق خواهد کرد چراکه هجومی‌تر بازی خواهیم کرد و برای این منظور بازیکنانی با خصوصیات هجومی را استخدام کرده ‌ایم. در این بین می‌خواهم تا می‌توانم گل بزنم و خوشحال باشم.
* یک سال قبل، از بایرن مونیخ به هانوفر آمدید؛ اما فقط چهار گل زدی.
باور کنید می‌خواستم بیش از این گل بزنم. وقتی موقعیت‌ها خراب شود، گفته می‌شود وحید بد عمل کرده است؛ اما من و مهاجمین دیگر تیم صاحب موقعیت‌های خیلی کمی شدیم. بازی‌ها را خیلی دفاعی شروع کردیم و در پایان فصل هم با بدشانسی به دلیل مصدومین زیاد روبرو شدیم.
* فکر می‌کنی چه چیزی در تیم باید بهتر شود؟
در فصل قبل تعادل و ثبات خوبی نداشتیم. اول بردیم، بعد باختیم؛ اما اکنون باید با ثبات تر بازی کنیم.
* فکر می‌کنی اوضاع مناسب است؟
احساس می‌کنم تیم از فصل قبل بهتر شده و ترکیب بهتری دارد.
* چند گل خواهی زد؟
بیشتر از فصل قبل. (می‌خندد)
* می‌توانی روی سانترهای سابایژی هوستل کار کنی؟
سانترهای خیلی خوبی دارد، سانترهایی که همیشه احتیاج دارم. اینجور در مسابقات دوستانه توانستم سه گل با ضربه سر به ثمر رسانم.
* فکر می‌کنی کدامیک از مهاجمین بتواند زوج مکمل شما در خط حمله شود؟
برایم فرقی نمی‌کند کدامیک از مهاجمین کنارم بازی کند. دوست دارم وقتی بازی می‌کنم، مهاجم دیگر تیم با من کاملاً هماهنگ باشد.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 12
  • ۰۹ مرد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.