هانوفر و هاشمیان از نگاه Sat1او تنها سایه‌ای از روزهای درخشان بوخوم دارد
سایت ورزشی Sat1 در گزارشی به بررسی اوضاع کنونی هانوفر پرداخت.
در این بررسی به بازی‌های خوب ابتدای نیم فصل و در ادامه ناکامی‌های هانوفر اشاره شده است. قرمزها که زمانی به حضور در فصل آینده‌ی جام یوفا چشم دوخته بودند، اکنون در نیمه‌ی پایین جدول جای خوش کرده‌اند. آنها از پنج بازی پایانی خودشان، تنها دو امتیاز اندوخته‌اند.

هانوفر که پس از بازی سیزدهم پترنویرورر را به جای اولد لینن روی نیمکت مربیگری‌اش می‌دید، در ابتدا ده بازی بدون شکست را با هدایت سرمربی جدیدش پشت سر گذاشت؛ اما، این تیم در ادامه رقابت‌های بوندس‌لیگا نتوانست روند رو به رشد خود را پیگیری کند.بویرورر ناراحتی خود را از وضع موجود چنین اعلام کرد:« هر چه داشتم رو کردم.»

این گزارش در ادامه به بررسی مهاجمان هانوفر پرداخت:

«توماس برداریچ مهاجم این تیم در هشت بازی اخیر هیچ گلی برای هانوفر نزده است و به نیمکت تبعید شده است. وحید هاشمیان بازیکن مورد علاقه نویرورر هم تنها سایه‌ای از روزهای درخشان خود در بوخوم را دارد.»

در انتهای این گزارش هم به امیدواری هواداران «قرمزها» به بازی خانگی برابر دورتموند اشاره شده است. شاید آنها بتوانند به ثمر رسیدن یک گل را در ورزشگاه خانگی خود شاهد باشند.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 21
  • ۰۹ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.