هشدار مضحک خاخام های صهیونیست به بوش // در آمریکا بلا نازل می شود!

گروهی مرکب از هشت خاخام صهیونیست افراطی این هفته به جرج دبلیو بوش رئیس جمهوری امریکا اخطار کردند که از نشست رژیم صهیونیستی و فلسطینیان که قرار است اواخر نوامبر در امریکا برگزار شود چشم پوشی کند واگرنه کشورش با طوفان های عظیمی مواجه خواهد شد.

به گزارش سرویس اخبار ویژه خبرگزاری آریا به نقل از خبرگزاری فرانسه ،  خاخام میر دروکمن از منطقه حیفا در شمال اسرائیل امروز دوشنبه به رادیو نظامی اسرائیل گفت ” ما به بوش که مردی مومن به کتاب مقدس است نامه نوشته ایم تا به او درباره خطر وحشتناکی که ممکن است با برگزاری این کنفرانس برای کشورش به وقوع بپیوندد هشدار دهیم .”


وی افزود هیچ شک و تردیدی وجود ندارد که سیلاب ها در نیواورلئان در زمان طوفان عظیم کاترینا مجازات خداوند برای برچیده شدن شهرک های صهیونیست نشین نوار غزه به دست اسرائیل و با حمایت امریکا در سال دوهزار وپنج بود.


این خاخام هشدار داد اتش سوزی های اخیر در کالیفرنیا باید به عنوان اخرین هشدار تلقی شود.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 13
  • ۱۵ آبا ۸۶
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.