همایش آسیب شناسی لیگ پانزدهم فوتبال برگزار می‌ شود

همایش آسیب شناسی لیگ پانزدهم فوتبال برگزار می‌ شود

به رپرتاژ فایل دانلودر و به نقل از خبرگزاری مهر، رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام نمود: در جلسه امروز هیأت رئیسه سازمان لیگ فوتبال ایران که با حضور اعضا و رئیس فدراسیون فوتبال برگزارشد ، موارد مختلفی مورد به بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

غلامرضا بهروان افزود: یکی از بحث ‌های مهم این جلسه آئین نامه جدید نقل و انتقلات بود که از سوی کمیته تدوین مقررات فدراسیون فوتبال تنظیم شده بود.

این مقام مسئول بیان نمود: نسخه ای از این آئین نامه به اعضای هیأت رئیسه سازمان لیگ ارائه شد تا بعد از مطالعه در جلسه سه شنبه آینده نقطه نظراتشان را ارئه کنند.

وی افزود: همچنین به دستورآقای  کاظمی دبیر سازمان لیگ کارگروهی در این سازمان با حضور همه عوامل دخیل در آئین نامه نقل و انتقلات تشکیل می‌ شود تا آن‌ها نیز نظرات خود را در این باره اعلام کنند تا در جلسه هفته آینده به جمع بندی برسیم و برای تصویب آئین نامه نقل و انتقلات را به فدراسیون فوتبال ارسال کنیم.

بهروان افزود: یکی دیگر از موارد مهم جلسه امروز برگزاری همایش آسیب شناسی لیگ پانزدهم است. این همایش سه شنبه هفته آینده با حضور اهالی فوتبال، مربیان لیگ برتر ، کارشناسان و اهالی رسانه برگزار می‌ شود.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران تأکید نمود: امیدوارم این جلسه در راه پیش برد اهداف فوتبال مثمر ثمر باشد و از همه کارشناسان و اصحاب رسانه که می‌ توانند ما را با ارائه نظراتشان یاری کنند در خواست می‌ کنیم با حضور در این جلسه و یا ارسال نظراتشان ما را در این امر یاری کنند.

وی افزود: برگزاری هرچه بهتر مسابقه به عوامل مختلفی بستگی دارد که این می‌ تواند در نظر کارشناسان و اصحاب رسانه این دیدگاه ‌ها وجو داشته باشد.

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۵ May 2016 | 6:49 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 18
  • ۰۴ خرد ۹۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.